איפה בונים אתר?

ישנן מספר פלטפורמות זמינות לבניית אתר אינטרנט, כולל:

  • מערכות ניהול תוכן (CMS): אלו הן פלטפורמות המאפשרות למשתמשים ליצור ולנהל בקלות את התוכן של האתר שלהם ללא צורך לדעת כיצד לקוד. אפשרויות CMS פופולריות כוללות וורדפרס, ג'ומלה ודרופל.
  • Website builders: אלו הן פלטפורמות המספקות למשתמשים תבניות מעוצבות מראש וכלי גרירה ושחרור ליצירת אתר ללא צורך לדעת כיצד לקודד. כמה מבוני אתרים פופולריים כוללים את Wix, Weebly ו- Squarespace.
  • קידוד מותאם אישית: למי שמבין היטב בקידוד, אפשר ליצור אתר מאפס באמצעות HTML, CSS ו-JavaScript. מסגרות כמו Bootstrap ו-Foundation יכולות להקל על תהליך בניית אתר מאפס.
  • פלטפורמות מסחר אלקטרוני: פלטפורמות אלו מתמחות לבניית חנויות מקוונות. הם כוללים את Shopify, Magento ו-BigCommerce.

מניסיוני, אם אתם לא מתכננים לבנות את האתר לבדכם (אבל עדיין צריכים אפשרות נוחה לתפעל אותו לבד) וורדפרס היא המערכת המומלצת ביותר! ובשילוב עם אלמנטור פרו היא כל מה שעסק צריך.
וורדפרס היא בבסיסה מערכת לניהול תוכן. היא פשוטה, ניתן להוסיף ולהוריד דפים בקלות, לעדכן טקסטים ותמונות ועוד. בנוסף, ניתן למיין את התוכן ביעילות ובכך להקל על הגולשים באתר. בעידן של היום אנחנו צריכים אתר עם גמישות גבוהה ומהירה שנסרק טוב במנועי החיפוש (יעני שגוגל אוהב אותו). מערכת וורדפרס עונה על כל הדרישות הללו ויותר!

תודה!

אני יעבור על כל החומר ששלחת לי ואחזור אלייך בתוך 48 שעות לכל היותר.