מהו התהליך לבניית אתר?

תהליך בניית האתר יכול להשתנות בהתאם למורכבות האתר ולכלים והמשאבים הזמינים, אך באופן כללי, הוא כולל את השלבים הבאים:

  • תכנון ואסטרטגיה: שלב זה כולל קביעת מטרת האתר, זיהוי קהל היעד והתוויית המטרות והיעדים של האתר. שלב זה כולל גם חקר התחרות וניתוח השוק.
  • איפיון: בשלב האיפיון נעבור על כל פעילות העסק לאורכו ולרוחבו ונתכנן איך להציג ולסדר את האינפורמציה באתר באופן האופטימלי בהתאם לקהל היעד ולמטרות שלך. האיפיון כולל יצירת ייצוג חזותי של האתר, כולל יצירת wireframes, שהם סקיצות בסיסיות של מבנה האתר, תוכן העמודים והתפריטים הראשיים.
  • פיתוח: בניית האתר בפועל. שלב זה כולל קידוד האתר והפיכתו לפונקציונלי. שלב זה יכול לכלול שימוש בשפות שונות כגון HTML, CSS ו-JavaScript.
  • יצירת תוכן: שלב זה כולל יצירה ושילוב של התוכן לאתר, כולל טקסט, תמונות וסרטונים.
  • בדיקה והבטחת איכות: בשלב הזה האתר מוכן לעלייה לאויר, כל התוכן הוזן וכל המערכות מחוברות. אך לפני שנשחרר את האתר לקהל הרחב, נרצה לשלוח אותו לקרובים אלינו לקבלת פידבק על השימוש.נרצה לוודא שהאתר פועל כהלכה וחווית המשתמש היא מיטבית. שלב זה כולל גם בדיקת האתר במכשירים ודפדפנים שונים.
  • השקה ותחזוקה: שלב זה כולל השקת האתר והפיכתו לפעיל באינטרנט. שלב זה כולל גם תחזוקה שוטפת ועדכונים כדי לשמור על פעילות האתר בצורה חלקה ומעודכנת.
  • שיווק: שלב זה כולל קידום האתר כדי למשוך מבקרים ולהמיר אותם ללקוחות או לידים. שלב זה יכול לכלול אופטימיזציה למנועי חיפוש, פרסום בתשלום לקליק וטכניקות שיווק דיגיטליות אחרות.

ראוי לציין שתהליך זה עשוי להשתנות בהתאם לפלטפורמה, למשאבים ולזמן שיש לך. ניתן לדלג או לשלב חלק מהשלבים בהתאם לפרויקט הספציפי ולצוות שעובד עליו.

איזה אתר מתאים לי?

אני מזמינה אותך לשיחה קצרה, של 20 דקות, בה נבין מה הצרכים שלך כרגע ואיזה אתר הכי מתאים לך. 
השיחה היא ללא עלות וללא התחייבות,
אך היא הזדמנות הניתנת לשימוש באופן חד פעמי.

תודה!

אני יעבור על כל החומר ששלחת לי ואחזור אלייך בתוך 48 שעות לכל היותר.